פורסם ב ע"י | הלוואות, כללי

רבים מאיתנו מתייחסים למשכנתא כאל דרך לרכוש בית, אבל ניתן להשתמש בה גם לצרכים אחרים. אם ברשותכם בית או דירה, אתם יכולים לקבל הלוואה ארוכת טווח באמצעות משכנתא, כאשר הנכס שברשותכם משמש כערובה. אם אתם זקוקים לסכום כסף גדול כדי לממן, למשל, שיפוצים, קניית מכונית או השקעה בעסק, אתם יכולים לעשות זאת באמצעות לקיחת משכנתא כנגד הבית שלכם

חשוב לדעת: הלוואות מסוג זה ניתנות על ידי המוסדות הפיננסיים בהתאם לכללים מורכבים הנהוגים בהם בכל הקשור ללקיחת סיכונים. הבנקים וחברות הביטוח מעדיפים בדרך כלל לתת הלוואות בסכומים גדולים רק כאשר ברור לאיזה צורך הן ניתנות וכאשר הם מרגישים בטוחים מספיק שההלוואה תכוסה.

הלוואה באמצעות משכנתא – המומחיות שלנו

כאן בחברת משכן ביצועים פיננסיים רכשנו ניסיון רב בהשגת הלוואות עבור הלקוחות שלנו באמצעות משכנתאות על נכסים קיימים. הניסיון הזה מאפשר לנו להגדיל במידה משמעותית את האפשרות שההלוואה אותה אתם מבקשים לקחת תאושר. ליועצי המשכנתאות שעובדים בחברה יש קשרים מצוינים עם מקבלי ההחלטות בבנקים ובחברות הביטוח. הידע הרב שברשותם מאפשר להם לקצר תהליכים ומסייע לכם להתמודד מול הבירוקרטיה הרבה שכרוכה בתהליך של לקיחת הלוואה באמצעות משכנתא.

חשוב לדעת, כי גם אם אתם עדיין משלמים משכנתא על הדירה שברשותכם, יש לכם אפשרות לקחת משכנתא נוספת למטרות אחרות. הבנק ממנו תבקשו את המשכנתא יבדוק את הבקשה הספציפית שלכם ובהתאם לפרמטרים שונים כמו שווי הנכס, מצבכם הפיננסי ומטרת הבקשה – יחליט אם לאשר אותה או לא. לעתים לקיחת הלוואה באמצעות משכנתא משתלמת יותר מכל צורת הלוואה אחרת ושווה לשקול אותה בחיוב.

אם אתם מעוניינים לבדוק את האפשרות של לקיחת הלוואה כמשכנתא, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע לכם. הפגישה עם יועצי המשכנתאות שלנו אינה כרוכה בתשלום. בפגישה נבדוק ביחד אתכם את האפשרויות שעומדות לרשותכם ונוכל לגבש עבורכם המלצות כיצד לפעול. התגמול שלנו נקבע על בסיס הצלחה בלבד, כך שהמטרה שעומדת לנגד עינינו כל הזמן היא שביעות רצונם של הלקוחות והגשמת החלומות והשאיפות שלהם.

השארת תגובה