פורסם ב ע"י | הלוואות, כללי

אם לקחתם בעבר הלוואה לצורך השקעה בנדל"ן מסחרי, יתכן בהחלט שכדאי לכם לערוך בדיקה מקיפה של הסכם ההלוואה המקורי שלכם, על מנת לבדוק אם מיחזור ההלוואה ישתלם לכם. בכל רגע נתון ניתן לשנות את תנאי ההלוואה ולערוך שינוים בהסכם. בין השאר ניתן לשנות את מסלולי ההלוואה הקיימת, או אפילו להעביר אותה לבנק אחר.
במקרים רבים, באמצעות מיחזור ההלוואה שלקחתם, אתם יכולים לשפר את תנאי ההלוואה ולהפחית את הסכום אותו אתם מחזירים כל חודש לבנק. לעיתים קרובות הבנקים משפרים את מסלולי ההלוואה והתנאים שהם מציעים ללקוחות, אך לקוחות קיימים שלקחו הלוואה בעבר אינם מודעים לכך.
מחזור ההלוואה יכול לסייע לכם גם בתזרים המזומנים. אם בתקופה כלשהי אתם מבקשים להפחית את התשלום החודשי, תוכלו לבצע שינויים בהלוואה, כמו למשל להאריך את תקופת ההחזרה שלה ובכך להקל על התזרים החודשי.
מיחזור הלוואות נדל"ן מסחרי – אנחנו פה בשבילכם
אם אתם מתעניינים בבדיקת האפשרות של מיחזור הלוואות לנדל"ן מסחרי, אתם מוזמנים לקבוע פגישה עם צוות יועצי המימון שלנו בחברת משכן ביצועים פיננסים. הפגישה הראשונה היא ללא עלות ואינה כרוכה בהתחייבות כלשהי. בפגישה נסקור ביחד איתכם את פריסת ההלוואות שלכם ונבחן אם כדאי לכם למחזר אותו. אם הבדיקה הראשונית תעלה כי מיחזור של ההלוואה הקיימת יכול להשתלם ולהועיל לכם, נבחן ביחד את כל האפשרויות העומדות בפניכם, נשווה ביניהן ונבחר כיצד למחזר את ההלוואה כך שהתועלת אותה נפיק תהיה הגדולה ביותר.

אנו מסייעים לכם לא רק בבחירת ההלוואה הנוחה והמשתלמת ביותר, אלא גם בכל הקשור בתהליכים הבירוקרטים שכרוכים בביצוע מיחזור הלוואות לנדל"ן מסחרי. ביצוע המחזור כרוך בלא מעט פרוצדורות: ניהול מגעים מול המחלקות המשפטיות בבנקים, בטאבו ובמינהל מקרקעי ישראל. ליועצי ההלוואות שלנו בחברה יש ידע רב וניסיון שמסייע להם גם במגעים המסחריים מול המוסדות הפיננסים וגם בכל התהליכים הפרוצדוראליים שקשורים בביצוע המחזור בדרך הקצרה והמהירה ביותר.

אז אם אתם מתעניינים בכניסה לתהליך של מיחזור הלוואה מסחרית לנדל"ן, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לספק לכם פרטים נוספים על השירותים אותם אנו מציעים

השארת תגובה